Vedecká rada

Vedecká rada Ústavu ekológie lesa SAV, v. v. i.

Členovia

Predsedníčka

Jamnická Gabriela, jamnicka@ife.sk

Členovia

Barna Milan, barna@ife.sk

Bošeľa Michal, Technical University in Zvolen, ybosela@tuzvo.sk

Ferus Peter, peter.ferus@savba.sk

Janiga Marián, Institute of High Mountain Biology, The University of Žilina, janiga@uniza.sk

Kluvánková Tatiana, kluvankova@ife.sk

Krištín Anton, kristin@ife.sk

Kulla Ladislav, National Forest Centre in Zvolen, ladislav.kulla@nlcsk.org

Kuna Roman, Constantine the Philosopher University in Nitra, rkuna@ukf.sk

Mezei Pavel, mezei@ife.sk

Pastirčáková Katarína, katarina.pastircakova@ife.sk

Svitok Marek, Technical University in Zvolen, svitok@tuzvo.sk

Zach Peter, zach@ife.sk


Štatút

Štatút Vedeckej rady ÚEL SAV


Zápisnice

2022

2021

2020

2018